Duo Art v rámci Top ART show na Dance Life festival

Video

Do nabídky přibylo divácky atraktivní vystoupení Aerial Hoop v podání Lenky Eleanor Kolářové

Objednat show

Aerial Silks v podání Pavla Koláře

Dotaz na vystoupení

Třetí místo na mezinárodní soutěži Pole Theatre Poland jsme jako DuoART zatančili příběh Adama a Evy

Adam a Eva

Stali jsme se mistry ČR v doubles!

Video

Příbeh Romea a Jůlie z Pole Theatre UK

Video zde

Šesté místo na Pole ART Cyprus!

Video

Jsme vítězi Drama kategorie mezinárodní soutěže Pole Theatre Italy 2016!

Video z vystoupení

Eleanor - vicemistryně ČR v Pole Sport 2016!

Objednat na akci!

Pole dance Duet v podání Lenky Hůlkové a Pavla Koláře!

Chci na svoji akci Duo ART!

K nabídce vystoupení přibylo Zouk show v podání Jitky a Jirky.

Objednat předtančení

Vítejte na stránkách profesionální Poledance tanečnice Eleanor!

Lenka Kolářová je profesionální pole dance tanečnicí, zároveň také trenérkou Pole dance. Od května 2017 je majitelkou studia Schola Artist - Pole and Dance studio v Brně a vede kurzy pro širokou veřejnost - děti a dospělé. Kromě pravidelné výuky vede osobní trénink a soukromé lekce po celé ČR i v zahraničí.  

Eleanor se věnuje soutěžně poledance od r. 2012 a patří do špičky české Pole Dance scény, více o jejích úspěších v záložce "O mě" v mapě výsledků a titulů. Ukázka

Webové stránky Schola Artist jsou zde: www.studioartist.cz

Našimi partnery jsou Jitka Hůlková - bespoke designwww.siluetyogawear.cz a www.tanecnityce.cz.

Vztah já a pole dance: Tanci se věnuji od svých 19 let, kdy jsem v r. 2008 ještě na střední škole poprvé navlékla šaty a taneční boty. Rozhodla jsem se tenkrát stát se Latinskoamerickou tanečnicí. Chtěla jsem být šampionkou párových tanců. Tento sen se mi bohužel nesplnil. S párovými tanci jsem přestala v r. 2013. Prošla jsem si mnohými modifikacemi společenských tanců jak párovými či Standard formacemi. Na plesech jsme i s tanečním seskupením vystupovali s Latin formacemi.

V roce 2011 jsem si domů pořídila tyč a začala trénovat Pole Dance několik hodin denně jako samouk, dosud jsem nenavštěvovala žádný kurz, jen několik málo Workshopů se zahraničními umělci. Prvky jsem si vymýšlela nebo okoukala z youtube. První úspěch se dostavil v r. 2012 kdy jsem se stala vice - mistryní ČR v Pole Dance v kategorii amatérky. Pak jsem pochopila, že soutěžení je to co mě posunuje dál, a začala jezdit mezinárodně, kde se mi podařilo sbírat nejen zkušenosti ale i medaile. Zamilovala jsem si potlesk! Získala jsem za tu dobu mnoho zkušeností a medailí. V roce 2017 jsme se stali s Pavlem Kolářem mistry ČR v pole sport Doubles a následně Mistry Světa, na což jsme velmi pyšní. Povedlo se mi také uhájil podruhé stříbro v kategorii sólo Elite ženy. Nyní se převážně věnuji Artu, daleko více mě naplňuje umělecká forma Pole Dance.

Vzdělání, zaměstnání: Vystudovala jsem střední odbornou školu veterinární, na kterou jsem nenavázala, ale rozhodla se jít industriálním směrem. Vystudovala jsem bakalářský obor Procesní management na VUT a pokračovala oborem Řízení a ekonomika podniku. Tyto tituly ale zatím nepotřebuji, protože se věnuji naplno Pole Dance, který mě časově velmi vytěžuje. Vystupuji, vedu pravidelné kurzy, nárazově workshopy, makám na sobě a často soutěžím. V uplynulém roce 2017 v květnu se nám s Pavlem Kolářem, mým tanečním a životním partnerem, podařilo založit naše nové taneční studio Schola Artist a věnujeme se tak tanci a vzdušné akrobacii a samozřejmě pole dance.

Ve volném čase se věnuji: Mám ráda hudbu, divadlo, tanec. Ráda a často chodím do Národního divadla, které mě vždy dojme rozpláče, nadchne, motivuje, nabije. Jsem společenská a ráda si povídám. Většinu volného času odpočívám a relaxuji formou sauny, SPA, masáže. Miluji potápění v moři a zkoumání korálů a mořského dna. Ráda se fotím. Miluji lyžování.

 

Aktuality

26/09
2021

Mistrovství republiky v Pole Art

MČR pole Art - kategorie Elite Od r. 2017 jsem se žádných národních soutěží nezúčastnila kvůli mateřské pauze a velkého množství povinností s řízením se Scholy a péčí o rodinu.

27/06
2020

Vítězství Pole Challenge Cup

Vítězkou Pole Challenge Battle na Hypno Open Air 2020 sponzored by Dragonfly brand je Lenka Eleanor Kolářová. Gratulujeme! Všem soutěžícím děkujeme za účast, měli opravdu náročné podm

18/01
2020

Pavel Kolář - show

Nově jsme na náš youtube kanál přidali video z vystoupení Pavla Koláře - Pole Dance V jeho nabídce máme také vystoupení na šálách. Zde je odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=m_N4Xd2w

18/01
2020

Lenka Kolářová - Show

Lenka Eleanor Kolářová a její show na plese Svatobořice - Mistřín. V její nabídce máme také vystoupení na kruzích - Aerial Hoop Zde je odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=JTmEUG5oVIE